de ani Fără Frică...

Publicat 11 Mai 2019 | Expiră 11 Iun 2019

REPREZENTANT COMERCIAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Coerenţă in gândire,capacitate organizatorică;
-Foarte bune abilităţi de comunicare;
-Autoperfecţionare şi valorificare a experienţei dobândite;
-Capacitate de analiza si sinteză şi de găsire a unor soluţii;
-Spirit de echipa, iniţiative;
-Adaptare rapidă la noua tehnologie;
-Abilitaţi ȋn utilizarea calculatoarelor şi a altor echipamente informatice;
-Experienţă anteriora ȋn vânzări(constituie un avantaj);

Descrierea jobului

-Prezentarea,promovarea şi vânzarea produselor ȋn conformitate cu standardele şi politicile Apple;
-Informarea clienţilor despre produsele puse ȋn vânzare având obligaţia să realizeze la timp cererile solicitate;
-Specializarea permanenta ȋn tehnici de comunicare adecvate cu clienţii;
-Adoptarea ȋn permanenţă unui comportament ȋn masură să promoveze imaginea firmei;
-Oferă asistenţă şi asigură consultanţă clienţilor, atât înainte cât şi după vânzare;
Cerinţe:
-Limbă engleză;
Ofertă(bonusuri,beneficii):
-salarizare bazată pe performanţele obţinute(salariu fix + bonus)
-oportunitatea de promovare

iStyle este cel mai mare lanț de magazine Apple Premium Reseller din Centrul și Estul Europei.
Magazinele iStyle ȋţi ofera oportunitatea unică să ȋţi dezvolţi pasiunea pentru produsele Apple, să evoluezi într-un mediu plin de recompense și satisfacţii, sa ȋti construieşti o carieră aşa cum ai visat.
Nu ezita şi aplica acum!

Expirat
REPREZENTANT COMERCIAL  -  iStyle Retail SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles