Publicat 04 Apr 2019 | Reactualizat 02 Mai 2019 | Expiră 05 Mai 2019

Reprezentant Comercial

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

VEM PROIECT LIGHTING SRL - membru Grup Menatwork
Ne-am mutat intr-un sediu nou, cochet si frumos in centrul Bucurestiului. Acum cautam colegi noi dornici sa se alature echipei de vanzari.

Reprezentant Comercial/ Vanzari:

Ne-ar placea sa ai:

Competente si experienta in domeniul vanzarilor (de preferat in vanzari B2B sau FMCG);
Studii superiore finalizate;
Fire dinamica, proactiva cu spirit antreprenorial;
Competente in comunicare si relationare umana;
Capacitate de organizare si planificare a activitatii de a lega si dezvolta relatii de colaborare;
Orientare spre rezultate, initiativa, tenacitate;
Gandire pozitiva, optimism, incredere in fortele proprii;
Constituie avantaj experienta pe o pozitie similara / portofoliu de potentiali clienti (avantaj instalatii si echipamente electrice).

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi urmatoarele:

Promovarea solutiilor tehnice si a produselor din portofoliu (constructori, dezvoltatori imobiliari, arhitecti, proiectanti etc):
Indentificarea de noi proiecte si investitii (potentiali clienti);
Participarea la evenimente/expozitii si conferinte din domeniu;
Indeplinirea target-ului alocat;
Activitate de ofertare produse din portofoliu;
Activitate de gestionare si dezvoltare portofoliu clienti;
Disponibilitate de deplasare in tara, la clienti;
Cunostinte operare MS Office (Word, Excel);
Permis auto cat.B;

Noi iti putem oferi:

Un loc de munca interesant si plin de provocari intr-un mediu profesionist catracterizat printr-o ierarhie simpla si colegi minunati.
Programe si cursuri pentru dezvoltarea personala si in cariera;
Reduceri speciale dedicate angajatilor pentru produsele pe care le comercializam;
Pachet salarial atractiv format din salariu fix + bonus pentru target (vanzari/incasari/adaos);
Tichete de masa;
Auto, telefon, laptop companie;

Operand activități de producție, consultanță, comerț și distribuție, VEM PROIECT LIGHTING (constituita din Divizia de Electrice a Grupului Menatwork), este unul dintre cei mai importanți producători și importatori români pentru aparate de iluminat și materiale electrice, bazandu-se în principal pe creșterea producției de corpuri de iluminat customizate și pe dezvoltarea serviciilor de consultanță in domeniu.

Expirat
Reprezentant Comercial  -  VEM Proiect Lighting S.R.L.