Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Reprezentant comercial tractoare - utilaje jud BR-BZ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Studii superioare; domeniul tehnic prezinta avantaj
Experienta minim 2 ani in vanzare; experienta in vanzarea de utilaje sau solutii tehnice prezinta avantaj
Cunostinte de operare PC (MS Office)
Permis conducere – categoria B
Limba engleza – poate constitui un avantaj

Profil candidat:
Serios
Perseverent
Ambitios
Spirit de initiativa
Capacitatea de a lucra independent
Disponibilitate la deplasari

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Prospecteaza piata, identifica noi clienti si mentine permanent contactul cu clientii existenti
Prezinta ofertele tehnice si financiare ale firmei catre potentialii clienti
Consiliaza clientii in vederea alegerii celei mai bune solutii tehnice si financiare
Incheie contracte de vanzare respectand procedurile interne
Urmareste direct derularea si finalizarea contractelor de vanzare (plata, livrare, receptie, punere in functiune)
Consiliaza clientii in intocmirea dosarelor in vederea finantarii, pentru obtinerea de subventii, credite, leasinguri
Participa activ la targurile regionale si nationale
Intocmeste rapoarte catre superiorul ierarhic si departamentul marketing
Pastreaza confidentialitatea datelor la care are acces

Societatea AGRI-ALIANTA este prezenta pe piata din Romania din anul 2007, fiind distribuitor al masinilor si echipamentelor agricole Kubota, Ero, Amity, Dorez.

AGRI-ALIANTA consiliaza producatorii agricoli in alegerea masinilor si echipamentelor agricole, oferind un service de calitate si o aprovizionare prompta cu piese de schimb.

Alaturati-va unei echipe tinere si dinamice!

Expirat
Reprezentant comercial tractoare - utilaje jud BR-BZ  -  AGRI-ALIANTA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles