Reprezentant Comercial - Timișoara

Ana HR - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Clientul nostru, importator și distribuitor de sisteme de igienă profesională, detergenți profesionali, echipamente de protecția muncii și produse accesorii din procesele de producție și packaging angajează Reprezentant comercial. Compania furnizează serviciile și produsele sale firmelor din domeniul industrial, dar și lanțuri de magazine, birouri etc.

Descrierea jobului

Rolul persoanei constă în:
• identificarea, abordarea și vânzarea de lucrări de curățenie, în segmentul industrial, comercial sau rezidențial;
• identificarea, abordarea și stabilirea de parteneriate prin contracte de servicii de curățenie;
• gestionarea curentă a contractelor de amploare mică.

Se cere ca reprezentantul comercial potrivit să:
• dovedească abilități de vânzare;
• comunice facil și eficient;
• aibă cunoștințe medii de operare PC;
• dețină carnet de conducere.

Beneficiile oferite de angajator sunt:
• un pachet salarial motivant și bonuri de masă;
• comision din pofitul deal-urilor;
• mașină, telefon și calculator de serviciu;
• posibilități de promovare.

ANA HUMAN RESOURCES CONSULTING s-a fondat din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Publicat 23 nov. 2021 Reactualizat 21 dec. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos