Reprezentant Comercial Regiunea Oltenia (Dolj, Olt)

SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Pasiunea pentru agricultura, cunostintele tehnice dobandite, abilitatile de vanzare, de comunicare si de relationare sunt foarte importante pentru rolul de reprezentant comercial in echipa Soufflet Agro.

Cunostintele se pot imbunatati, abilitatile se pot slefui, performanta poate fi crescuta permanent, dar pasiunea pentru agricultura exista sau nu.

Descrierea jobului

Daca stii ca locul tau este in agribusiness si esti pasionat de agricultura, atunci merita sa citesti mai departe.

Un reprezentat comercial in echipa noastra are urmatoarele calitati si atributii:
- indeplineste rolul de ambasador al relatiilor cu fermierii pe zona alocata;
- gestioneaza procesul de consultanta agricola si recomanda solutiile celor mai potrivite pentru fermier.
- este responsabil de profitabilitatea fermierului;
- ofera asistenta pre si post vanzare fermierilor;

Grupul Soufflet este unul dintre cei mai mari jucatori pe piata mondiala a maltului, cu 28 de locatii in Europa, Asia si America de Sud. Soufflet este un grup francez ce activeaza la nivel international in domeniul produselor agro-alimentare. Grupul Soufflet s-a remarcat si prin achizitia de cereale pe care le valorizeaza pe pietele internationale, prin intermediul diviziei Soufflet Négoce. In distributia de inputuri grupul se evidentiaza mai ales pe produsele marca proprie, care si-au dovedit eficacitatea la nivel european. La Braila, in anul 2020 a fost finalizata constructia celei mai mari si mai moderne fabrici de procesare a semintelor din Europa, care a devenit deja un furnizor international de seminte tratate.

Motto-ul nostru este: Valorizam potentialul pamantului, si facem acest lucru impreuna cu fermierul si cu echipele noastre de experti din Romania si din international. Ne mandrim cu o Divizie de Biotehnologii puternica, care aduce permanent inovatie in domeniul nostru, prin produsele pe care le creeaza.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 5 Aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.