Publicat 14 Mai 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Reprezentant comercial / medical

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte :
* absolvent studii superioare
* abilitati de negociere, comunicare, relationare
* spirit organizatoric, initiativa, loialitate
* disponibilitatea de a calatori frecvent in teritoriu
* permis de conducere categoria B
* prezenta placuta

Descrierea jobului

Rolul Reprezentantului comercial/medical va fi acela de a intretine relatia dintre BIOFARM si clientii actuali si potentiali din zona alocata si de a promova produsele Biofarm in acord cu strategia companiei.
Principalele responsabilitati ale postului sunt:
* contacteaza si viziteaza clientii/potentialii clienti, urmarind promovarea produselor si imaginii companiei;
* prezinta ofertele de produse si ofertele speciale tuturor clientilor / potentialilor clienti;
* raspunde de implementarea politicii de vanzari stabilite de Managerul de vanzari in zona sa de activitate;
* raspunde de dezvoltarea raporturilor dintre clienti si companie (largirea numarului de clienti, a gamei de produse, a valorii comenzilor);
* urmareste activitatile desfasurate in piata de catre companiile din acelasi domeniu de activitate;
* face raportari saptamanale/lunare/trimestriale în legatura cu: nivelul vanzarilor/game de produse/stoc produse.
*dezvoltarea unei bune relatii cu medicii, farmacistii si celelalte categorii de specialisti din domeniul medical.

BIOFARM este unul dintre primii producatori de medicamente din Romania, avand in portofoliu peste 150 de produse, multe dintre ele cu traditie de peste 30 de ani pe piata romaneasca : Bixtonim, Triferment, Colebil, Cavit, Anghirol, Panczebil, etc.

Marirea permanenta a portofoliului, prin lansarea de produse este un punct cheie in stategia de dezvoltare a companiei, alaturi de penetrarea unor noi segmente de piata prin oferirea de pachete terapeutice complete.

Misiunea BIOFARM este de a oferi produse sigure, eficiente si accesibile pentru a creste calitatea vietii tuturor pacientilor care investesc in noi incredere si speranta.

Succesul companiei pe termen lung presupune implicarea cu devotament si entuziasm a tuturor membrilor echipei BIOFARM.

Asta asteptam si de la tine daca vrei sa ni te alaturi!

Pentru mai multe detalii referitoare la posturile disponibile puteti sa ne contactati la urmatoarea adresa de e-mail: jobs@biofarm.ro sau la telefon: 021/ 301.06.41.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Reprezentant comercial / medical  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles