Reprezentant comercial - locatie Voluntari / Cluj-Napoca / Timisoara

ELMARK STORE SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- studii medii;
- responsabilitate si seriozitate, capacitate de a acumula rapid informatii, atentie distributiva, integrare pentru lucrul in echipa;
- cunostinte de operare PC (Ms Office), cunostinte Microsoft Navison sau alt program de gestiune constituie un avantaj;
- constituie un avantaj sa cunosti produsele electrice (nbsp;electrice);
- lb. limba engleză nivel mediu, reprezintă un avantaj;
- bune abilitati de organizare si multitasking.

Descrierea jobului

Responsabilitati generale:
- comunicarea cu clientii si partenerii de afaceri prin telefon si e-mail;
- primirea comenzilor telefonice sau prin e-mail;
- prelucrarea computerizată a comenzilor sau a cererilor de preț primite online sau în magazin;
- verificarea produselor dintr-o comanda, punerea la dispozitia produselor intr-o comanda;
- emiterea si incasarea facturilor fiscale;
- participarea la inventarele anuale;
- desfasurarea activitatii la sediul societatii, localitatea Voluntari.

Beneficii:
- salariu stabilit in urma negocierii, tichete de masa
- bonus in urma obiectivului atins pe echipa/birou
- vă invităm să explorați online și să vă faceți o idee despre ceea ce facem.

www.elmarkholding.eu

Dacă sunteți interest/ă, atunci VREM să VA CUNOAȘTEM si te așteptăm să faci parte din echipa noastră.

Elmark Store Srl is the affilate company of Elmark Holding Se.

Since its setting up ELMARK has been developing as a leading manufacturer and distributor of a wide range of low voltage electrical equipment and lighting systems in Southeast Europe and a reliable international partner.

The development and manufacturing of ELMARK products are tailored to the needs of the market both in terms of quality, functionality and price, and in terms of safety level standards. The product line is developed according to the leading world trends of energy efficiency and environmentally friendly production. Over 5,000 different items grouped in 22 product groups make the electrical and lighting systems offered by us suitable to all conditions in practice.

The significantly improved financial and market performance and the procedure for registration of ELMARK as a European company (SE), provide confidence and reasonable optimism in the future success of the company, in its larger scale introduction to a number of European and world markets.

You can find more about us on: http://elmarkholding.eu/.

Publicat 9 Iun. 2022 Reactualizat 7 Iul. 2022 Expiră 9 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.