Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

REPREZENTANT COMERCIAL in PORT CONSTANTA pt firma LOGISTICA

HOLLEMAN SPECIAL TRANSPORT&PROJECT CARGO
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Pentru operatiunile noastra de logistica si project cargo de amploare, avem cautam de o persoana instruita in ofertare transport maritim, agenturare nave, operatiuni portuare si comerciale.
Candidatul trebuie sa fie de actiune, sa aiba capacitatea intelegerii si aplicarii problematicii legata de navlosire, agenturare, operatiuni portuare profesioniste, sa fie rapid si eficient. Este nevoie de o foarte buna comunicare atat cu firma mama HOLLEMAN SPECIAL TRANSPORT & PROJECT CARGO din Bucuresti, cat si cu actorii implicati local, in legatura cu actiunile legate de port si transporturi maritime.

Descrierea jobului

  • Persoana aleasa va avea atributiuni pe linie comerciala (ofertare, contractare) precum si de derulare transport maritim si operatiuni portuare.
  • Cunoasterea regulilor in domeniu, este obligatorie.
  • Experienta in domeniu, constituie avantaj.
  • Salariul si alte beneficii vor oglindi nivelul de expertiza si efortul depus, coroborat cu rezultatele obtinute (in timp).
  • Oferim masina pentru deplasari, elemente de birotica si comunicare, etc.
  • Nu acceptam colaborare la nivel partial si la nivel de firma. Vrem sa fiti parte a organizatiei noastre, de succes!
Interviul se va desfasura si in limba engleza.
Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 12 Iul. 2024 Expiră 14 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.