Publicat 17 Iul 2019 | Reactualizat 14 Aug 2019 | Expiră 17 Aug 2019

Reprezentant comercial Ilfov, Prahova, Dambovita

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent al Universitatii de Stiinte Agronomice, specializarea: Agronomie, Horticultura, Economie Agrara etc.
- Experienta in activitate de minim 2 ani in domeniu
- Posesor de permis de conducere
- Utilizare pachet MSOffice
- Abilitati de comunicare, orientare spre client, spirit de echipa
- Domiciliu stabil in judetele Prahova, Dambovita, Ilfov

Descrierea jobului

- Vanzarea de seminte certificate in conformitate cu target-ul primit de la conducerea companiei;
- Incheierea contractelor de loturi demo si derularea acestora in conformitate cu normele interne;
- Infiintare loturi demo si centre de testare in vederea promovarii noilor varietati;
- Organizarea si derularea activitatilor de promovare (simpozioane, reuniuni, etc).

GROUPE CAUSSADE SEMENCES este o companie multinationala de origine franceza care amelioreaza, multiplica, proceseaza si comercializeaza seminte pentru cultura mare si plante furajere. Portofoliu este unul foarte generos numarand peste 50 de specii de cultura. Genetica CAUSSADE SEMENCES se comercializeaza in peste 34 de tari de pe toate continentele lumii.

Expirat
Reprezentant comercial Ilfov, Prahova, Dambovita  -  CAUSSADE SEMENCES EST EUROPA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles