Publicat 08 Nov 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 08 Dec 2018

REPREZENTANT COMERCIAL HoReCa

1 post

Candidatul ideal

Daca iti doresti sa lucrezi intr-o companie dinamica, in care valoarea umana este cea care conteaza, care iti ofera oportunitati de dezvoltare profesionala, avem urmatoarea provocare pentru tine:

Grup Menatwork angajeaza pentru divizia HoReCa - REPREZENTANT COMERCIAL ( produse cu specific traditional italian)
Ne dorim sa:

  • ai experienta anterioara in vanzari HoReCa minim 1 an
  • ai foarte bune abilitati de comunicare, planificare, negociere, vanzare
  • ai abilitati de prezentare a produselor
  • fii pasionat de bucataria de tip restaurant
  • ai abilitati de utilizare a calculatorului - MS Office (Word/Excel)
  • ai studii medii (studiile superioare constituie avantaj)
  • ai permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

Activitatile tale vor fi:

  • vanzarea produselor din portofoliu catre clientii din zona arondata
  • intocmirea corecta a documentelor necesare vanzarii
  • prospectarea si contractarea clientilor noi
  • vizitarea periodica si mercantizarea punctelor de vanzare din zona arondata
  • monitorizarea stocurilor si a livrarilor
  • intocmirea rapoartelor de activitate zilnice si saptamanale
Ce iti oferim:
  • ​Salariu fix + bonus pentru depasire target vanzari/incasari, din fisa de obiectiv stabilita
  • Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala
  • Programe de dezvoltare (training - uri, cursuri de specialitate)
  • Mediu de lucru tanar, dinamic, competitiv

Din pasiune pentru gusturile rafinate ale rețetelor gastronomice italiene, creem un spatiu prietenos in care plutesc aromele rafinate si inconfundabile ale produselor culinare traditionale.

Italian Food & Wine ofera in exclusivitate pentru Romania, un sortiment variat de preparate rafinate, produse fabricate din cele mai naturale ingrediente si provenite de la producatori autentici:
- La Luna del Casale: vinuri Bio, ulei de masline Bio, delicatese derivate din legume;
- Cioli Egidio: mezeluri maturate (porchetta, coppiette, salamela, salsiccia, guanciale, pancetta);
- Francia: branzeturi proaspete (mozzarella, ricotta, unt, burrata, mascarpone) si branzeturi maturate (provolone, gorgonzola, pecorino, taleggio).
www.facebook.com/Italian-Food-Wine

REPREZENTANT COMERCIAL HoReCa  -  GRUP MENATWORK - Divizia HoReCa