check_circle

Job verificat

|Publicat 21 Ian 2019 | Reactualizat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Feb 2019

REPREZENTANT COMERCIAL (Divizia HVAC)

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce ne dorim de la viitorul nostru coleg

  • Bune abilitati de comunicare, negociere, relationare, lucru in echipa
  • Bune abilitati de organizare, planificare si raportare a activitatii
  • Cunoasterea tehnicilor de vanzari si a bunelor practici in domeniu
  • Capacitate de a propune / identifica solutii, orientare spre rezultate
  • Flexibilitate, disponibilitate, tenacitate, perseveranta, atentie
  • Atitudine pozitiva, asertiva, constructiva

Descrierea jobului

Ce va face viitorul nostru coleg

  • Realizarea target-ului alocat conform fisei obiectiv a postului
  • Identificarea de noi clienti pentru companie
  • Promovarea produselor din portofoliu
Ce ii oferim viitorului nostru coleg
  • Salariu fix + bonus la depasire target (conform fisei obiectiv a postului)
  • Mediu de lucru modern, placut, dinamic, profesionist
  • Perspectiva dezvoltare profesionala si personala
  • Stagii de perfectionare, training-uri tehnice & comerciale

GRUP MENATWORK este un important producator si furnizor de materiale pentru constructii, produse pentru amenajari si finisaje de interior si exterior, echipamente pentru instalatii electrice, corpuri si sisteme profesionale de iluminat, echipamente termice si sisteme de ventilatie-climatizare. GRUP MENATWORK este prezent în România prin 4 filiale teritoriale comerciale, în oraşele:CLUJ-NAPOCA, CONSTANTA, CRAIOVA, BACAU. Prin intermediul filialelor, MENATWORKdispune de o reţea de distribuţie în măsură să servească eficient, întreg teritoriul României.GRUPUL MENATWORK are o societate asociată în Republica Moldova, la Chisina

Expirat
REPREZENTANT COMERCIAL (Divizia HVAC)  -  ALL4VENTILATION by MENATWORK