Reprezentant Comercial ( Divizia Food & Wine )

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Persoana responsabila, perseverenta, organizata cu orietare care rezultate
  • Limba italiana - nivel mediu (conversational) reprezinta un avantaj important
  • Minimum 2 ani experienta in vanzari in domeniul urmatoarelor categorii de produse: mezeluri, lactate, alimente de baza( bacanie sau edible grocery), dulciuri, bauturi racoritoare si alcoolice
  • Permis auto categ. B
  • Constituie avantaj experienta in distributie si retail traditional/ canalul HORECA

Descrierea jobului

Actiuni strategice
  • Promovarea si ofertarea produselor din portofoliu
  • Identificarea de noi clienti pentru companie si consolidarea relatiei cu clientii existenti
  • Preluarea si gestionarea comenzilor
  • Indeplinirea target-ului de vanzari alocat
Beneficii
  • Salariu fix + bonus pentru depasire target vanzari/incasari, din fisa de obiectiv stabilita
  • Asigurare medicala privata
  • Abonament Bookster la birou/acasa
  • Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala

Din pasiune pentru gusturile rafinate ale rețetelor gastronomice italiene, creem un spatiu prietenos in care plutesc aromele rafinate si inconfundabile ale produselor culinare traditionale.

La Sapori e Tradizioni suntem in cautarea acelor produse care povestesc cel mai mult despre Italia, despre traditii si gusturi autentice pastrate. De accea vei gasi in selectia noastra produse de cea mai buna calitate de la producatori recunoscuti si medaliati la nivel international.

Angajamentul pentru calitatea alimentelor are un impact profund asupra productiei si aprovizionarii.

Garantam ca produsele provenite de la fermieri respecta standardele inalte de calitate, si anume sa nu contina ingrasaminte chimice si pesticide.

De ce producatori locali? Pentru ca ne dorim sa punem la dispozitie clientilor nostri produse aromate si proaspete, de cea mai buna calitate.

Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 12 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022