Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 12 Ian 2017

Reprezentant Avon, 40% comision, CADOURI LA INSCRIERE - TOATA TARA - 8 produse cadou + CADOURI SURPRIZA - APLICA

50 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- PERSOANE din orice localitate a tarii

Descrierea jobului

Este extrem de simplu sa promovezi ce ne place noua femeilor cel mai mult: produsele cosmetice!
Este atat de frumos incat te vei indragosti de aceasta frumoasa activitate care o vei putea impartasi si cu prietenele tale.
VEI PRIMI GRATUIT UN COLET CU CATALOAGE SI ALTE MATERIALE UTILE ACTIVITATII.
Aloca 1 minut sa aplici si iti vom infrumuseta viata!
Avem premii speciale pentru tine! Ai un set format din 8 produse cadou daca te inscrii!
Te asteptam in echipa noastra!
Iti lipseste doar un catalog care il vei primi de la noi!

Expirat
Reprezentant Avon, 40% comision, CADOURI LA INSCRIERE - TOATA TARA - 8 produse cadou + CADOURI SURPRIZA - APLICA  -  AVON COSMETICS ROMANIA