Publicat 15 Feb 2017 | Reactualizat 18 Mar 2017 | Expiră 19 Mar 2017

Reprezentant Avon, 40% comision, CADOURI LA INSCRIERE - TOATA TARA - 8 produse cadou + CADOURI SURPRIZA - APLICA / tel sau sms 0766.732.930 / 0726.293076

50 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- PERSOANE din orice localitate a tarii

Descrierea jobului

Este extrem de simplu sa promovezi ce ne place noua femeilor cel mai mult: produsele cosmetice!
Este atat de frumos incat te vei indragosti de aceasta frumoasa activitate care o vei putea impartasi si cu prietenele tale.
VEI PRIMI GRATUIT UN COLET CU CATALOAGE SI ALTE MATERIALE UTILE ACTIVITATII.
Aloca 1 minut sa aplici si iti vom infrumuseta viata!
Avem premii speciale pentru tine! Ai un set format din 8 produse cadou daca te inscrii!
Te asteptam in echipa noastra!
Iti lipseste doar un catalog care il vei primi de la noi!

APLICA CV-UL si primesti catalogul impreuna cu materialele informative si mostrele parfumurilor AVON / trimite SMS la 0766.732930 / 0740.596.506 / 0726.293076 cu numele si nr de telefon / trimite mail pe adresa  avoncosmeticsbucuresti@yahoo.com si te vom contacta noi imediat!

Expirat

Reprezentant Avon, 40% comision, CADOURI LA INSCRIERE - TOATA TARA - 8 produse cadou + CADOURI SURPRIZA - APLICA / tel sau sms 0766.732.930 / 0726.293076  -  AVON COSMETICS ROMANIA