Publicat 31 Aug 2021 | Reactualizat 14 Sep 2021 | Expiră 30 Sep 2021

Reprezent vanzari servicii Scania Oradea

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice;
  • Minim 3 ani experienta in vanzari;
  • Permis dе conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari pe teren;
  • Permis de conducere categoria C si E constituie avantaj;
  • Persoana determinata, flexibila cu un bun spirit de comunicare si relationare cu clientii,
  • Abilitati dе negociere.

Descrierea jobului

  • Prospectare si dezvoltarea bazei de date de clienti prin contacte si intalniri, prin vanzari active in conformitate cu nevoile clientilor si cu strategia companiei
  • Cunoasterea si informarea clientilor privind pachetele de servicii aftersales, detalierea si explicarea avantajelor de produs
  • Indeplinirea planului de vanzari anual
  • Mentinerea relatiilor cu clienti existenti;
  • Utilizarea corecta a tuturor sistemelor si echipamentelor de serviciu (ex: laptop, pachet Microsoft Office, CRM, Automaster, MPP, etc)
  • prezentarea catre client/potential client, in mod professional, a produselor si serviciilor pe care Scania le poate oferi;

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix + comisioane, alte beneficii);
  • Masina, laptop si telefon de serviciu;
  • Posibilitate de dezvoltare intr-o companie auto de success.
  • Mediu de lucru profesional

Descrierea companiei

Totul se leaga. Viitorul este al TAU.

Scania iti ofera un start unic in cariera. Produsele de clasa internationala, reteaua globala si concentrarea pe imbunatatirea continua iti ofera o rampa de lansare. Fie in Vanzari si Servicii, Marketing, Achizitii, Financiar sau in IT – dezvoltarea ta este solutia noastra cea mai sustenabila. Daca esti gata pentru provocare, iti oferim noi moduri de a avansa pana la capat si mai departe.

Reprezent vanzari servicii Scania Oradea  -  Scania Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles