de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Reactualizat 26 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

Reporting Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa de Reporting&Controlling Iași caută un coleg dornic să exploreze lumea cifrelor!

Dacă dorința de perfecționare continuă te definește, ideea de analiză a evoluției indicatorilor de performanță te captivează, iar dificultățile din formulele Excel nu sunt decât un puzzle deloc complicat pentru tine, te așteptăm în echipa noastră!

Ne-ar plăcea să:
- ai minim 1 an de experiență anterioară în domeniul economic (experiența în analiză de indicatori/ raportare sau audit reprezintă un avantaj);
- fii utilizator experimentat de Excel (utilizare a formulelor de calcul);
- fii o persoană riguroasă, cu spirit analitic și capacitate de sinteză, pasionată de cifre și atentă la detalii;
- cunoști limba franceză la nivel minimum B1.

Descrierea jobului

Principalele tale misiuni vor fi:
- Realizarea de rapoarte de analiză economico-financiară.
- Analiza cifrei de afaceri, a costurilor, a rentabilității investițiilor.
- Colectarea și sintetizarea datelor preliminare în vederea elaborării rapoartelor.
- Monitorizarea gradului de atingere a obiectivelor specifice fiecărei activități.
- Realizarea și prezentarea de analize/ rapoarte punctuale la solicitarea managementului.

Noi îți oferim:
- formare la nivel internațional;
- reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
- interacțiune directă cu partenerii din Franța;
- pachet salarial atractiv.

12 ani de experiență, peste 800 de colegi în 11 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria, Ucraina și Tunisia. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.
Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali:

Comercial
Financiar-Contabil
Resurse Umane
Logistică și Transport
Support și Dezvoltare IT

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.
Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 12 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul...Da, putem!

Expirat
Reporting Specialist  -  Veo Worldwide Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles