Publicat 28 Aug 2007 | Expiră 28 Sep 2007

reporter / redactor / jurnalist - grup reviste auto, web

CONFIDENTIAL
3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

cu experienta sau fara experienta, pentru formare

pasinea sau inclinatia catre domeniul auto e de dorit dar nu obligatorie ca experienta...
auto, rally, tuning, motorsport, viteza, muzica in car-audio, life-style - domenii de interes a publicatiilor

cunostintele auto la fel, dar in primul rand, dragostea pentru presa proaspata, creatie si inventivitate...

Descrierea jobului

interviuri, reportaje, redactare, PR, un job in care se tine un contact creativ cu potentialele subiecte

se cauta si se aleg inclusiv redactor sef, coordonatori de proiecte, secretari de redactie, agenti comerciali, fotomodele

beneficiile se merita

Descrierea companiei

mass-media.. web, revista, tv

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

reporter / redactor / jurnalist - grup reviste auto, web  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles