REPONSABIL LIVRARI

CSI ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Studii medii
Minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara (transport marfa)
Cunostinte foarte bune de limba engleza - vorbit si scris
Cunostinte avansate de operare PC
Atentie la detalii, bune abilitati de comunicare si organizare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Planifica si organizeaza transportul si livrarea produselor CSi catre clientii din afara tarii
Planifica si organizeaza transportul de material spre diversi furnizori de servicii
Identifica modul optim de incarcare a camionului si supravegheaza operatiunile de incarcare a marfii in camion
Tine legatura cu transportatorii
Intocmeste documentele de transport necesare pentru expedierea marfii
Tine legatura cu firmele de curierat pentru transporturi urgente, interne si externe
Verifica facturarea corecta a transporturilor.

Beneficii:
Mediu de lucru profesionist intr-o companie multinationala
Salariu motivant
Tichete de masa
Bonus de performanta
Asigurare medicala privata
Decontarea transportului
Pensie privata

Infiintata in 2004 la Cluj-Napoca ca parte a grupului CSi, cu sediul central in Olanda, CSi Romania dezvolta si produce o gama larga de echipamente de manipulare si transport, destinate bunurilor de larg consum.

Competitivitatea CSi Romania se remarca atat in ceea ce priveste tehnologia utilizata, calitatea produselor cat si complexitatea lor.

Publicat 7 Oct. 2022 Expiră 6 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.