Remote Java/.NET Developer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1000 - 3000 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cunostinte minime ((sau avansate, in functie de nivelul de experienta) in: .NET, PHP, Javascript, Java; database MySQL, Microsoft SQL Server; HTML, CSS, Bootstrap 3.x; Framework: Laravel 5, Synfony, Codeigniter; cunostinte de programare orientata pe obiect si de arhitectura MVC
Cunostinte minime de limba engleza

Descrierea jobului

Gestionarea proiectelor in JAVA/Java/.NET;
Dezvoltarea de app mobile;
Activitate de Frontend si/sau Backend;

Se lucreaza REMOTE/de acasa!
Se ofera un mediu profesional dinamic pentru crestere profesionala, la nivel national si international, salariu motivant in functie de nivelul de experienta.

Angajatorul este o companie internationala cu experienta in sectorul IT.

Publicat 8 nov. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos