de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

REMOTE - Asistenta clienti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana tanara care isi doreste un job part time pe weekend, intre orele 18:00 - 22:00. Postul necesita abilitati de memorare a produselor din portofoliul companiei, abilitati de comunicare si negociere, sa se exprime cu usurinta si corect gramatical in scris, sa aiba rabdare in asistarea clientilor care au dificultati in finalizarea comenzilor pe site sau doar doresc informatii despre produse.

Descrierea jobului

• Gestionarea mesajelor clientilor de pe retelele de socializare (Facebook-mesaje private si comentarii, Instagram-mesaje private si comentarii, Chatul de pe site-ul propriu);
• Comunicarea cu clientii: informatii, sesizari, inregistrare comenzi.

Se va lucra de la domiciliu (remote), fiind necesar un calculator/laptop si acces la internet.
Plata se va face pe ora plus comision din suma vanzarilor la finalul lunii din comenzile inregistrate.
Program lucru : sambata si duminica, intre orele 18:00 - 22:00.

Graveaza Povestea Ta este un brand 100% romanesc ❤️, care s-a specializat pe vanzarea de accesorii gravate confectionate din argint rodiat, placate cu aur sau din aur. In portofoliul nostru exista un numar mare de bijuterii, dar mereu suntem in cautare de ceva nou. Acoperim o gama larga de produse incepand de la bratari din snur sau lant, coliere cu pandantive gravate, pana la accesorii de botez si nunta. Aici poti face cumparaturi pentru intreaga familie: mami, tati, sora, bunica sau orice persoana draga din viata ta ❤️. Punem mare accent pe descrierea produselor si pe fotografiile de produs. Iubim ce facem si acest lucru se vede in atentia pe care o acordam tuturor detaliilor❤️.

In fiecare zi, in atelierul Graveaza Povestea Ta, zeci de povesti sunt transformate in bijuterii de suflet care starnesc zambete atunci cand sunt privite. Pana sa ajungem, insa, cel mai mare atelier de bijuterii gravate din Romania, cu peste 100 000 de povesti personalizate, Graveaza Povestea Ta a inceput sa existe din pasiunea pentru bratari originale cu snururi colorate a Irinei Calesu, acum 7 ani. Bijuteriile gravate cu foto sau text sunt intotdeauna calea spre un cadou perfect. Site-ul graveazapovesteata.ro ofera o varietate de idei de cadou pentru el sau pentru ea, idei minunate de cadou pentru cuplu sau un cadou delicat pentru un bebe. Realizate manual, cu atentie si migala, ne preocupam de fiecare detaliu al bijuteriilor si incercam sa le transformam in piese unice de suflet care spun povesti. Bratari, coliere, pandantive, cercei, verighete, brelocuri, chokere gravate cu foto si text, din aur de 14K alb sau galben, argint 925 rodiat sau argint placat cu aur sunt faurite in fiecare zi in atelierul nostru pentru a crea cadouri personalizate ce nu vor fi uitate usor.

Expirat
REMOTE - Asistenta clienti  -  Atelier Dalma S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles