de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2008 | Reactualizat 06 Iun 2008 | Expiră 08 Iun 2008

Relationship Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte : -experienta in vanzari; atitudine proactiva; abilitati de vanzare, prezentare si negociere; bune abilitati de comunicare, interactiune si coordonare;
Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie.
Perseverenta in atingerea obictivelor.

Descrierea jobului

Echipa de vanzari din Constanta va avea obiectivul de a promova activ catre clientii din judetul Constanta, toate produsele si serviciile financiare pe care Menthor Group le are in portofoliu(credite, leasing-uri si asigurari).
Candidatul ales trebuie sa aibe abilitati de coordonare echipa consultanti financiari si recrutare.
Iti poti depune candidatura prin una din urmatoarele modalitati:

-printr-un email transmis pe adresa office@menthorgroup.ro
-pe fax la 0241/619.703
-direct pe site

Responsabilitati:

-prospecteaza si identifica potentialii clienti
-promoveaza vanzarile active de produse si servicii din portofoliul Menthor Group
-furnizeaza informatii despre produse potentialilor clienti
-raporteaza rezultatele activitatii echipei sale directorului general.

Oferta (bonusuri, beneficii):

-pachet salarial motivant.
-programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala
-weekend-uri la munte platite de companie pentru cei care au rezultate bune.

Menthor Group activeaza ca broker de credite si intermediaza contracte de asigurare pentru compania nr.1 de asigurari generale din Romania.
Orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor Menthor Group, vor constitui un sprijin in afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele in realitate.
Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si intreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre de vanzari, vino cu o personalitate puternica si cu siguranta vei reusi!

Menthor Group - Creat pentru siguranta viitorului tau!

Expirat
Relationship Manager  -  Menthor Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles