de ani Fără Frică...

Publicat 08 Ian 2008 | Reactualizat 06 Feb 2008 | Expiră 08 Feb 2008

Relationship Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

BIA iti ofera sansa de a lucra in cadrul unei importante companii internationale in domeniul financiar - bancar.

Cautam o persoana proactiva, cu bune abilitati de comunicare si negociere care sa demonstreze:

- Experienta in managementul relatiilor
- Experienta in domeniul financiar-bancar de minim 1 an
- Absolvent universitar de studii economice
- Cunostinte solide de MS Office (Excel, Power Point, Word)
- Bune cunostinte de limba engleza

Pentru a face parte din acesta ECHIPA de succes, asteptam CV-ul tau pe adresa recrutare@bia.ro sau direct ca raspuns la acest anunt.

Descrierea jobului

Rolul tau presupune sa gestionezi relatiile cu clientii existenti ai companiei oferind asistenta si consiliere la standare inalte de calitate.

BIA Business Intelligence Alliance este prima companie românească de recrutare fondată în anul 1992. În cei 14 ani de activitate BIA a activat ca una dintre cele mai puternice firme de recrutare, realizând o bază de date cu peste 70.000 de candidaţi care au beneficiat de serviciile BIA.

Expirat
Relationship Manager  -  BIA Human Resources

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles