Relationship Manager TBI Bank Satu Mare/ Arad / Baia Mare

TBI BANK EAD SOFIA- SUCURSALA BUCURESTI 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate (domeniul economic prezinta un avantaj);
  • Experienta minim 2 ani in domeniul bancar, preferabil pe vanzari ;
  • Personalitate dinamica cu excelente capacitati de comunicare, negociere si relationare interpersonala;
  • Persoana ambitioasa, cu initiativa si orientata catre rezultate;
  • Spirit de echipa, creativitate, gandire pozitiva si orientat catre rezultate;
  • Cunoasterea limbii engleze ( prezinta un avantaj ) ;
  • Permis de conducere – categoria B.

Descrierea jobului

Dezvoltarea activitatii si consolidarea pozitiei companiei prin:
  • Promoveaza produsele bancii si face propuneri alternative clientilor, atat in agentie cat si pe teren, in deplasarile pentru promovarea produselor bancii;
  • Cresterea volumului si calitatii portofoliului de clienti ;
  • Identificarea si contactarea potentialilor clienti ;
  • Gaseste solutia potrivita pentru nevoile si asteptarile clientilor;
  • Realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
  • Redactarea de rapoarte periodice legate de evolutia portofoliului de clienti, activitatea de prospectare si situatia vanzarilor.

Beneficii :
  • oportunitati de a continua cariera intr-un mediu de munca dinamic si provocator in care competenta, calitatea, pasiunea si creativitatea joaca un rol important;
  • participarea la diverse proiecte , traininguri & cursuri;
  • asigurare medicala;
  • bonus lunar din vanzari raportat la targetul stabilit.

TBI Bank este un "phygital lender" dedicat consumatorilor, IMM-urilor și comercianților care operează în Bulgaria, România, Germania, Suedia și Polonia. Facem parte din 4finance, unul dintre cele mai mari grupuri de creditare digitale din Europa. Printr-o rețea proprie de 300 de locații, o varietate de canale digitale și o rețea solida de peste 10 000 de locații comerciale, TBI Bank EAD Bulgaria a deservit peste 1 milion de clienți. Numai în 2019, am acordat peste 500 000 de împrumuturi. Modelul nostru de succes și abordarea orientată către client ne-au permis să fim una dintre cele mai profitabile și eficiente bănci din Bulgaria în ultimii 4 ani (Capital K10). Echipa de profesioniști a TBI Bank lucrează intens in directia unui viitor sustinut de tehnologie, pentru a deveni următorul creditor de generatie digitala.

Publicat 31 Mai 2022 Reactualizat 28 Iun. 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.