Publicat 02 Aug 2007 | Expiră 18 Aug 2007

Relationship Manager si Consultant Financiar

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare, in domeniul medical pt. Relationship Manager, in domeniul economic pentru Consultant Financiar
- studii postuniversitare in domeniul finantelor sau al vanzarilor consituie un anvantaj pt Relationship Manager;
- experienta de minim 1 an de reprezentant vanzari/medical in industria medicala sau farmaceutica, pentru Relationship Manager;
- experienta de minim 1 an in vanzarea/analiza serviciilor si produselor financiare, pentru Consultant Financiar;
- abilitati excelente de comunicare si negociere;
- spirit de echipa, abilitati excelente de vanzare;
- dinamism, flexibilitate;
- atitudine corecta si prietenoasa fata de clienti;
- permis de conducere, categoria B;
- cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului;
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- promovarea imaginii, a produselor si serviciilor oferite de Divizia pentru Medici, catre sectorul medical si farmaceutic;
- analizarea solicitarilor de credit din partea clientilor din sectorul medical;
- dezvoltarea si administrarea unui portofoliu de clienti din sectorul medical;

Beneficii:
- pachet de beneficii atractiv
- oportunitatea de a contribui la lansarea unui proiect inovator
- ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta
- programe de pregatire si perfectionare profesionala
- oportunitati de dezvoltare a carierei
- performante apreciate si recompensate

Descrierea companiei

BANCA TRANSILVANIA

▪ piesa centrala a Grupului Financiar BANCA TRANSILVANIA
▪ management international
▪ actionar principal 15% BERD
▪ premiata a revistei EUROMONEY „ Cea mai inovatoare banca in Romania” 2004
▪ emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
▪ peste 390 de unitati in toata tara
▪ vizeaza calitatea si excelenta bancara
▪ servicii si produse dedicate persoanelor fizice si juridice
▪ peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
▪ flexibilitate
▪ concept puternic de „client service”

Lanseaza DIVIZIA PENTRU MEDICI!

Concept complet inovator pentru sistemul bancar romanesc, bazat pe abordarea specializata a sectorului medical cu ajutorul unei echipe dedicate si a unui pachet complex de produse si servicii inovatoare. Divizia isi propune sa devina prima optiune a medicilor din Romania.

Expirat
Relationship Manager si Consultant Financiar  -  BANCA TRANSILVANIA lanseaza DIVIZIA pentru MEDICI!