Publicat 04 Iul 2018 | Reactualizat 03 Aug 2018 | Expiră 04 Aug 2018

Relationship Manager - Focsani

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare;
  • Minim 1 an experienta in domeniul financiar-bancar in vanzari,
  • Disponibilitate pentru activitate de teren,
  • Abilitati de comunicare, relationare si negociere,
  • Abilitati foarte bune de vanzare.

Descrierea jobului

In rolul de Relationship Manager vei dezvolta portofoliul de clienti retail din zona alocata si vei mentine relatia cu cei existenti, prin identificarea permanenta a nevoilor de business si oferirea de produse bancare potrivite.

Responsabilitati:

  • Vei fi principala persoana de contact intre Banca si fiecare client din portofoliu alocat,
  • Vei identifica oportunitatile de pe piata si vei intocmi planuri de atragere a clientelei, organizand vizite periodice la potentiali clienti,
  • Vei indeplini obiectivele de vanzari stabilite,
  • Vei promova, negocia si prezenta clientilor existenti/potentiali oferte referitoare la produsele si serviciile Bancii,
  • Vei asigura cresterea vanzarilor de produse si servicii destinate clientilor persoane fizice in cadrul segmentelor vizate si vei initia vanzari in sistem cross-selling,
  • Vei propune solutii pentru imbunatatirea calitatii produselor si serviciilor oferite de Banca.
Oferim:
  • Posibilitati reale de training şi evolutie profesionala
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Abonament medical la o clinica privata, la alegere!
  • Zile de concediu suplimentare în functie de vechimea în munca şi în organizatie
  • Abonament Bookster

Our Bank, as a universal financial institution, serves all segments of the economy with a wide range of products and services such as consumer finance operations, plastic cards, savings accounts, certificates of deposits, loans for SMEs, working capital loans, project finance transactions and trade finance operations.

Expirat
Relationship Manager - Focsani  -  CREDIT EUROPE BANK

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles