Publicat 08 Mai 2018 | Expiră 08 Iun 2018

RELATII CLIENTI

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Citește în continuare dacă:

- îți dorești sa te dezvolti la adevăratul tău potential
-ești ambitioasa, gândești mare și ai rezultate mari
- energică, responsabila, plăcută și atentă la detalii
- doresti sa ajuti direct clientii firmei
-ești optimista, convingatoare, hotărâtă și flexibilă

Descrierea jobului

Ce presupune munca ta?

-informezi corect și complet clientul, cu privire la oferta firmei noastre
- sa gestionezi mai multe task-uri în același timp
- asculți activ cerintele clientului pentru a-i oferi varianta potrivită
-te ocupi de buna administrare a clientilor firmei
- lucrezi împreuna cu ceilalți colegi pentru atingerea obiectivelor
-găsești oportunitati pentru procesul de dezvoltare
- asiguri o comunicare perfectă intre clienți si instructorii auto
- ești brand ambassador și contribui la strategia de marketing

Crezi ca oportunitatea asta este pentru tine? Te așteptam cu drag sa bifam provocarile de creștere împreuna!

Expirat
RELATII CLIENTI  -  AXAJOBS LINE SRL-D

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles