Publicat 18 Oct 2019 | Expiră 18 Nov 2019

Relatii clienti- limba maghiara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- limba maghiara la nivel nativ scris si vorbit
- limba engleza constituie avantaj
- bune capacitati de utilizare a PC-ului
- atitudine orientata catre client
- cu sau fara experienta anterioara
- spirit de echipa;

Descrierea jobului

Serviciul Customer Care: gestionarea apelurillor si e-mail-urilor clientilor/potentialilor clienti si solutionarea lor in functie de solicitare.

OFERIM:
- pachet salarial atractiv
- asigurare privata de sănătate
- program de lucru full-time 8 ore
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- training și formare profesională constantă
- mediu de lucru modern, plăcut, dinamic
- accesibilitate maximă la locul de muncă in zona centrala (zona Teatrul National);

FSP Global operează la Cluj-Napoca din anul 2009 ca externalizator de servicii în sectorul Business Process Outsourcing (BPO) și Call Center. Societatea a fost premiată de către Camera de Comerţ Cluj. FSP Global înseamnă “Full Service Provider''. Utilizăm cele mai avansate tehnologii și furnizăm clientelei noastre servicii personalizate de înaltă calitate.

Expirat
Relatii clienti- limba maghiara  -  FSP GLOBAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles