Relatii clienti / Front Desk

Cordon electronics 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-Dacă sunteți în căutarea unei provocări într-o companie care prețuiește standardele atât pentru clienții săi, cât și pentru angajații , dacă aveți o atitudine convingătoare și crezi ca este esentiala comunicarea cu echipa , acest loc de muncă este pentru dvs.!
-Suntem in cautarea unui coleg care sa ocupe postul de Reprezentant comercial/Front desk in cadrul companiei noastre. Daca esti o persoana serioasa, ambitioasa, comunicativa, empatica te asteptam in echipa noastra!

Cerinte:
-Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare
-Cunostinte Excel medii
-Atitudine proactiva si orientare catre client
-Utilizarea platformei online Magento constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Preluarea/predarea produselor defecte/reparate in punctul de service;
-Mentinerea legaturii cu clientii in ceea ce priveste echipamentele receptionate in service;
-Gestiunea produselor primite;
-Inregistrarea in baza de date a produselor defecte sosite in punctul de lucru;

Beneficii:
-Posibilitate de perfectionare si avansare la locul de munca.
-Sisteme de bonusare, bonuri de masa, abonament Medicover.
-Stabilitate, mediu de lucru placut si o atmosfera relaxata,

Cordon Electronics SRL, parte a grupului international Cordon Electronics, este o companie specializata in serviciile de reparatie, mentenanta si asistenta tehnica pentru echipamentele IT si de telecomunicatii. Cordon Electronics Romania este partener service autorizat pentru o gama larga de marci din sectorul IT&C printre care amintim: Apple, HP, ZTE, Philips, Meizu, Doro, Archos, SagemCom si iRobot. Complementar cu aceste servicii de reparatie, activitatea Cordon Electronics Romania se extinde si pe zone ca solutii logistice, solutii buy-back si de reciclare, activitati de call-center, retail on-line si distributie produse IT&C.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.