Publicat 28 Sep 2020 | Reactualizat 20 Oct 2020 | Expiră 28 Oct 2020

Reglor - montator

8 posturi

Candidatul ideal

  • Studii medii, specializare tehnica;
  • Experienta pe un post similar – minim 1 an;
  • Experienta in domeniul automotive constituie avantaj;
  • Seriozitate, responsabilitate;
  • Cunoştinţe solide in domeniul tehnic;
  • Persoana analitica şi atenta la detalii;
  • Persoana axata pe identificarea si rezolvarea problemelor
  • Persoana comunicativa, calma, cu capacitate de a prioritiza.

Descrierea jobului

  • Se asigura ca postul de lucru este pregatit pentru fabricatie;
  • Efectueaza reglaje conform procedurii definite;
  • Colaboreaza cu responsabilul de intretinere pentru eventuale corectii care trebuie aduse mijloacelor de productie pentru corectarea eventualelor perturbatii care apar in timpul procesului;
  • Instruirea operatorilor
  • Supravegherea procesului de productie
  • Supravegherea functionarii echipamentelor si semnalarea oricarei defectiuni aparute in functionarea lor normala Supervizorului.
Mediul de lucru:
  • Activitatea se deruleaza in hala de Productie,
  • Programul de lucru este in 3 schimburi, 8 ore / zi, de luni pana vineri.

SMA Metalltechnik – producator de sisteme de țevi pentru climatizare in industria auto
În calitate de furnizor inovator de dimensiuni medii pentru autovehicule, suntem un partener de încredere al industriei auto de peste 25 de ani, când este vorba de sisteme de țevi pentru medii lichide sau gazoase.

Reglor - montator  -  SMA METALLTECHNIK RO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles