Publicat 29 Mar 2017 | Reactualizat 29 Apr 2017 | Expiră 30 Apr 2017

REGLOR - MASINI DE INJECTAT MASE PLASTICE

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Liceul cu profil tehnic sau Scoala profesionala
- Disciplinat, responsabil, organizat, spirit de echipa
- Experienta in injectie mase plastice

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Realizarea de schimbari a matritelor (change over)
- Deservirea masinilor de injectie si a utilajelor auxiliare , precum si reglarea acestora in cazul aparitiei unor disfunctionalitati
- Aduce idei de imbunatatire la procesul de injectie mase plastice si imbunatatire timpi de ciclu
- Realizarea de teste si incercari
- Reglarea de parametrii in cazul aparitiei unor defecte de calitate
- Pe baza observatiilor facute de operator sau operatorul inspectie calitate privind calitatea pieselor, va face reglajele necesare pentru obtinerea de piese corespunzatoare din punct de vedere calitativ.

Beneficii:
- Salar competitiv
- Transport gratuit
- Posibilitati reale de dezvoltare in cadrul firmei
- Mediu de lucru la standarde occidentale
- Cursuri de calificare, instruire, perfectionare – gratuite
- Bonusuri in functie de rezultate

Compania Opticris, parte a Grupului Cris, este lider de piata in domeniul opticii medicale din Romania.

Detine unica fabrica producatoare de rame de ochelari din Romania, brandul Cris.

Detine reteaua nationala de centre de optica medicala computerizata Opticris.

Reprezentant in Romania al marcilor de ochelari vedere si soare: Cris, Luxottica, Bvlgari, Tiffany, Cartier, Lindberg, Oliver People, Armani, Versace, Burberry, Dolce&Gabbana, Prada, Miu Miu, Persol, Vogue, Ray-Ban.

Expirat
REGLOR - MASINI DE INJECTAT MASE PLASTICE  -  Opticris Optica S.R.L.