REGISTRATOR MEDICAL

Genetic Center - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cunostinte avansate de operare PC.
  • Abilitati de comunicare si relationare.
  • Atentie distributiva si seriozitate.
  • Cunostinte medicale, experienta anterioara constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Inregistrarea probelor si redactarea documentelor insotitoare.
  • Eliberarea rezultatelor catre pacienti.
  • Preluarea apelurilor telefonice.
  • Xeroxarea si scanarea documentelor.
  • Completarea tuturor datelor pacientilor in program.

Centrul National de Consiliere si Investigatii Genetice - Genetic Center Romania - are o acoperire la nivel national si efectueaza analize citogenetice, analize de biologie moleculara si farmacogenetica.

Echipa Genetic Center este formata din medici geneticieni, biologi, chimisti, asistenti medicali, registrator medical, precum si reprezentanti medicali (Bucuresti, Cluj , Brasov, Sibiu, Iasi).

Suntem furnizori de servicii in spectrul analizelor genetice pentru Spitale sau Clinici Medicale de Stat si private din majoritatea oraselor reprezentative din Romania.

Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos