Publicat 17 Iul 2019 | Reactualizat 14 Aug 2019 | Expiră 17 Aug 2019

REGISTRATOR MEDICAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunostinte avansate de operare PC.
  • Abilitati de comunicare si relationare.
  • Atentie distributiva si seriozitate.
  • Cunostinte medicale, experienta anterioara constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Inregistrarea probelor si redactarea documentelor insotitoare.
  • Eliberarea rezultatelor catre pacienti.
  • Preluarea apelurilor telefonice.
  • Xeroxarea si scanarea documentelor.
  • Completarea tuturor datelor pacientilor in program.

Centrul National de Consiliere si Investigatii Genetice - Genetic Center Romania - are o acoperire la nivel national si efectueaza analize citogenetice, analize de biologie moleculara si farmacogenetica.

Echipa Genetic Center este formata din medici geneticieni, biologi, chimisti, asistenti medicali, registrator medical, precum si reprezentanti medicali (Bucuresti, Cluj , Brasov, Sibiu, Iasi).

Suntem furnizori de servicii in spectrul analizelor genetice pentru Spitale sau Clinici Medicale de Stat si private din majoritatea oraselor reprezentative din Romania.

Expirat
REGISTRATOR MEDICAL  -  Genetic Center

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles