Publicat 13 Oct 2008 | Expiră 01 Nov 2008

REGISTRATOARE MEDICALA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent(a) studii medii
Nivel experienta:atit entery level( primii 3 ani) cit si mid level( peste 3 ani)
Calitati cerute: atentie, rabdare, spirit de compasiune si respect fata de pacient, abilitate de a lucra pe mai multe planuri simultan , disponibilitate la program prelungit(cind este nevoie)
Cunostinte operare PC -obligatioriu
Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV cu datele de contact in limba romana la nr fax : 0256/201041 sau email: coprean@yahoo.com, pina la data de 1 NOIEMBRIE 2008.
Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu.

Descrierea jobului

Descriere job:
-Primirea, indrumarea si programarea pacientilor
-Tinerea evidentei pacientilor( registre, fise de consultaii)
-Introducerea de date in calculator
-Activitati de secretariat
Beneficii:
-Salariu adecvat experientei
-Bonuri de masa
-Bonusuri pentru munca suplimentara

Oncomed este un cabinet medical care ofera consultatii in regim de ambulator in specialitatile oncologie medicala, hematologie ,medicina interna si ecografie. Consultatiile sunt oferite de 5 medici specilaisti.

Expirat
REGISTRATOARE MEDICALA  -  ONCOMED

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles