Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 10 Ian 2019

Regional Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm persoana care/careia:

  • are experienţă de vanzari de produse si/sau servicii in domeniu industrial ( de preferat automatizari/roboti)
  • îi place vânzarea pe teren
  • poate lucra independent, orientat pe rezultat
  • obţine rezultate bune în activităţile începute
  • este interesata de vanzari calitative si nu cantitative
  • are gandire strategica si poate gestiona proiecte pe termen mediu - lung

Descrierea jobului

Principalele responsabilităţi vor fi:

  • creşterea numărului de clienţi pe zona de centru a tarii
  • consilierea clienţilor existenţi si dezvoltarea colaborarii
  • gestionarea proiectelor pe parcursul etapelor lor pana la comanda
  • se va lucra in regim de home office si se va actiona independent pe zona desemnata in vederea indeplinirii obiectivelor agreate de comun acord
  • vanzarea proiectelor tip solutie la cheie pentru aplicatii robotizate si de automatizare
  • promovarea companiei si a solutiilor de tehnologie inalta ale ei
  • organizarea de seminarii cu roboti de tip hands on la clienti, impreuna cu personalul tehnic calificat al firmei

Doresti sa lucrezi intr-un mediu tanar si dinamic pasionat de inginerie si echipamente de tehnologie inalta?

RobotsNET Consulting Srl este lider de piata pentru aplicatii robotizate avand peste 180 de roboti integrati in aplicatii diverse de debavurare, manipulare, sudura, paletizare, sisteme de vizualizare.

Expirat
Regional Sales Manager  -  RobotsNET Consulting SRL