Regional Sales Manager - SUD

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Experienta relevanta in vanzari FMCG- preferabil Food (criteriu obligatoriu de selectie);
Capacitate de organizare si raportare;
Experienta in negociere;
Cunoasterea retelelor comerciale din zona de interes si a distribuitorilor de Food

Descrierea jobului

Coordonarea activitatii de vanzari in zona de activitate in conformitate cu politica de vanzare a firmei;
Realizarea cifrei de vanzare in zona de acoperire;
Stabilirea de relatii de dezvoltare cu noi parteneri;
Elaboreaza si propune planuri de actiune in vederea cresterii vanzarilor in zona;
Selectioneaza si propune spre angajare persoane care corespund criteriilor pentru pozitii de vanzare din subordinea sa.

Pachet salarial motivant + bonus de performanta;
Telefon de serviciu + Laptop;
Autoturism de serviciu.

Descrierea companiei

CIO

Compania Indiilor Orientale, singurul brand relevant 100% românesc de pe piața condimentelor și a ingredientelor de patiserie - cofetărie, își extinde echipa de vânzări. Beneficii substanțiale/semnificative/rezonabile/notabile la îndemână! Aplică acum și hai să ne cunoaștem!
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 8 iun. 2022 Expiră 8 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos