Regional Sales Manager Divizia Foodserv Arad

Aquila Group 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- experienta minim 5 ani in domeniul distribuitiei, vanzarilor si coordonarea unei echipe de vanzari;
- domiciliul stabil de preferat Arad, Timisoara;
- studii superioare economice sau tehnice;

Descrierea jobului

Descriere job:
- gestionarea portofoliului de clienti si produse alocat filialei;
- planificarea si controlul aprovizionarii cu marfa a filialei;
- coordonarea personalului de vanzari si auxiliar in vederea realizarii obiectivelor pe termen scurt, mediu si lung;
- intretinerea relatiilor cu colaboratorii institutiilor si autoritatilor;
- raspunde de incasarea soldurilor din piata;

Beneficii:
- salariu atractiv;
- conditii de munca intr-un mediu dinamic, pachet motivant si posibilitati de crestere profesionala;
- masina si telefon de serviciu, laptop;
- pachet servicii medicale;

Descrierea companiei

www.aquila.ro
Publicat 8 Sept. 2022 Expiră 8 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.