Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Regional Sales Manager D2D - Orange Romania

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Are experienta in recrutarea, formarea, coordonarea si motivarea echipelor D2D;
Planifica si monitorizeaza activitatea echipelor de vanzari door to door;
Are abilitati de leadership;
Stapaneste pachetul MS Office;
Este capabil sa lucreze independent;
Are permis de conducere (cat B).

Descrierea jobului

Recruteaza, formeaza, coordoneaza si motiveaza echipele de vanzari;
Planifica si pune in executie strategia de vanzari pe zonele alocate;
Sustine traininguri pentru echipele de vanzari;
Raporteaza activitatea catre superiorul direct;
Isi indeplineste obiectivele de vanzari stabilite.

Este provocat pentru a construi echipe;
Beneficiaza de incredere, traininguri si resurse pentru a construi echipe;
Autoturism de serviciu, telefon, laptop;
Si desigur, completam cu un pachet salarial atractiv.

Dincolo de compania cu reprezentare nationala suntem un grup de tineri.
Ne place sa formam si sa integram in echipa noastra personalitati diferite si ne motiveaza dorinta de a fi cei mai buni.
Ne plac vanzarile si suntem buni.
Poate ne ajuti sa fim si mai buni.
Trimite-ne CV-ul tau!

PS:
Poti sa ne trimiti CV-ul si daca locuiesti in alte localitati din judetele BT, SV, NT, VS, IS, VN, BZ, GL, BR, TL, CT.
Toate candidaturile vor fi tratate confidential.
Multumim!

Expirat
Regional Sales Manager D2D - Orange Romania  -  Telesys

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles