Publicat 07 Mar 2017 | Reactualizat 07 Apr 2017 | Expiră 08 Apr 2017

Regional Sales Manager - zona Cluj - Temporary (1.6 years)

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegul responsabil in viitorul imediat de reprezentarea cu succes a brandului eJobs in zona Cluj, de gestionarea relatiei cu toti clientii zonali si, mai ales, de maximizarea vanzarilor de servicii de recrutare eJobs catre aceste companii.

Pentru a avea succes trebuie sa ai:
* Pasiune, entuziasm, energie;
* Experienta relevanta in domeniul vanzarilor de servicii (de preferat in zona de HR) si al gestionarii relatiilor cu clientii;
* Orientare spre rezultate;
* Abilitati de comunicare si negociere;
* Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
* Disponibilitate la deplasari;

Descrierea jobului

* Elaborarea, dezvoltarea si implementarea strategiei/planului de vanzari la nivel local/regional in vederea realizarii obiectivelor;
* Cercetarea, monitorizarea si analiza pietei locale/regionale de servicii HR si de recrutare;
* Dezvoltarea si consolidarea relatiei cu toti clientii din portofoliu;
* Indeplinirea target-ului de vanzari si a celorlalte obiective stabilite de conducerea companiei;
* Intocmirea de rapoarte saptamanale de activitate si de rapoarte privind evolutia pietei.

Descrierea companiei

Daca esti aici, stii cine suntem! ;)

Expirat
Regional Sales Manager - zona Cluj - Temporary (1.6 years)  -  eJobs Group