de ani Fără Frică...

Publicat 23 Oct 2007 | Expiră 23 Nov 2007

Regional Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta pe o pozitie similara min 1 an - vanzare in domeniul tehnic / scule pentru prelucrarea metalelor prin aschiere constituie avantaj,
- studii superioare tehnice constituie avantaj,
- foarte bune abilitati de comunicare, negociere,
- operare PC - pachetul Office,
- limba engleza nivel conversational,
- permis categ B.

Descrierea jobului

- mentinerea relatiilor comerciale cu actualii parteneri,
- identificarea de noi posibili colaboratori,
- activitati specifice de marketing / promovare,
- participare la targuri, expozitii in tara si strainatate, participare la sesiuni de training, respectiv seminarii cu clientii,
- rapoarte si analize la cererea managementului de top s.a.

Pozitia nu presupune in prezent oameni in subordine.

Companie suedeza producator si distribuitor, cu piata de defacere in toata lumea. Lider pe domeniul sau de activitate.

Expirat
Regional Manager  -  Dima Consulting Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles