de ani Fără Frică...

Publicat 16 Iul 2007 | Reactualizat 10 Sep 2007 | Expiră 16 Iul 2007

Regional Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatii trebuie sa aiba: - Studii superioare;
- Abilitati manageriale cultivate;
- Atitudine proactiva, orientat spre rezultate;
- Permis de conducere - categ. B;
- Fluent in limba engleza;
- Abilitati operare PC. experienta in vanzari in piata descrisa reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Pentru forta de vanzare recrutam Regional Manager, avand urmatoarele atributii si responsabilitati:

- Coordonarea activitatii fortei de vanzare locala (vanzari, logistica, administrativ, motivare si dezvoltare);
- Raportare lunara a activitatii si rezultatelor;
- Implementarea politicii comerciale a companiei la nivel local;
- Planificarea eficienta a rutelor pentru agentii de vanzari, urmarind zilnic executia acestora;
- Monitorizarea utilizarii eficiente a resurselor allocate.
Pentru candidatii selectati, ROVAL MED asigura: facilitati de munca: - telefon mobil;
- laptop;
- soft CRM;
- automobil;
suport: - training;
- coaching.
remuneratie: - fixa;
- variabila - comision, acordat in functie de rezultate.
alte facilitati: - bonuri de masa
- bonusuri speciale

ROVAL MED detine o pozitie de top in piata de produse parafarmaceutice, avand exclusivitate de import pentru producatori premium.
ROVAL MED constientizeaza forta acestor avantaje si doreste sa le capitalizeze prin dezvoltarea fortei de vanzare

Expirat
Regional Manager  -  ROVAL MED

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles