REGIONAL MANAGER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Adaptabilitate
  • Excelente abilitati de comunicare și relaționare interpersonală
  • Cel puţin 3 ani de experienţă în piata farma
  • Experienţa anterioară ca reprezentant de vanzari sau medical este obligatorie
  • Experienţa anterioară ca manager zonă reprezintă un avantaj
  • Excelente abilități comerciale, bun negociator
  • Abilitatea de a stabili permanent provocări pentru sine şi pentru alţii într-un mod constructiv
  • Rapiditate în analiză şi acţiune
  • Sensibilitate interculturală
  • Cunoștințe avansate de MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook;
  • Engleză la nivel mediu
  • Carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Participă la recrutarea, selectarea şi instruirea noilor angajaţi în zonele desemnate. Oferă recomandări la nivelul superior de management privind subordonaţii săi direcţi în eventualitatea unei promovări, concedieri, a unui transfer intern etc;
  • Oferă îndrumare şi sprijin subordonaţilor direcţi pentru dezvoltare personală şi promovare. Dezvoltă, evaluează şi motivează subordonaţii direcţi pentru obţinerea unei performanţe ridicate continue;
  • Instruieşte subordonaţii direcţi în vederea dezvoltării nivelului de cunoştinţe legate de produsele promovate, strategiile de business şi politicile Companiei. Dacă este cazul oferă instruire în dezvoltarea abilităţilor de comunicare şi vânzare.
  • Oferă sprijin subordonaţilor direcţi pentru a-şi atinge obiectivele individuale de vânzări şi obiectivele de dezvoltare. Determină dacă performanţa reală nu atinge obiectivele şi standardele stabilite şi verifică motivele care au dus la performanţe inferioare. În acord cu managementul de la nivelul superior şi, după caz, acţionează imediat, oriunde şi oricând este necesar pentru a corecta situaţia;
  • În baza standardelor individuale de performanţă realizează evaluarea periodică a rezultatelor curente. Revizuieşte performanţa subordonaţilor direcţi prin intermediul unei proceduri regulate de evaluare şi le stimulează dezvoltarea individuală şi motivaţia.

Beneficii
  1. Salariu fix motivant
  2. Bonusuri foarte atractive, in functie de performante
  3. Dezvoltare profesionala prin training-uri/cursuri specifice
  4. Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica si in plina dezvoltare.
  5. Pachet servicii de sanatate Medlife Laptop, masina, telefon

Înființată în 2003, printr-o investiție greenfield, Polisano Pharmaceuticals este o afacere cu capital majoritar romanesc. Avem peste 100 de angajați iar obiectivul nostru este și va fi mereu acela de a cerceta, dezvolta, fabrica și de a furniza medicamente și suplimente alimentare de calitate, disponibile național și internațional. Am creat premisele dezvoltării unui business integrat cu orientare către performanța și creștere sustenabilă. Fiecare etapă, de la cercetare, dezvoltare, producție și până la control și eliberare produs finit este ghidată de calitatea fără compromis, garantată de autorizările și certificările pe care le deținem.

Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos