Regional Availability Manager ruta mobila

MERCURY360 COMMUNICATIONS SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Te-ai saturat de promisiuni? Haide la noi unde totul este transparent, unde parerea ta conteaza, unde toti suntem misto si in fiecare zi lucram alaturi de oameni super!

Cand toti cauta doar calitati, noi ne concentram pe un singur „defect”, perfectionismul tau = responsabil + dinamic + bun organizator + atent la detalii;

Ø ai experienta in domeniu de minim 6 luni in segmentul IKA (merchandising / vanzari)
Ø ai studii superioare sau medii;
Ø esti o persoana cu initiativa, capabila sa lucreze independent si in echipa;
Ø ai excelente abilitati de comunicare si negociere;
Ø ai abilitati coordonare echipa;
Ø ai abilitati tehnice;
Ø ai cunostinte de excel nivel mediu;
Ø ai permis de conducere - categoria B,
Ø daca iti doresti sa te dezvolti profesional, aici gasesti locul potrivit pentru a evolua.

Descrierea jobului

Trebuie sa fii responsabil pentru a:
Ø coordona si organiza echipa din teren;
Ø coordona activitatile de merchandising in locatiile alocate (umplere, aranjare marfa raft, implementare planograma, verificare preturi, out-of-stock-uri, implementare materiale promotionale etc.);
Ø stabili si mentine relatii de parteneriat cu personalul cheie din magazinele alocate;
Ø vizita toate locatiile conform planificare sef ierarhic;
Ø raporta calitativ, prin intermediul unei aplicatii dedicate, diverse situatii din magazinele alocate
Ø crea rapoarte, atat in scris, pe email, cat si sub forma de prezentari si raport excel;
Ø respecta procedurile de lucru comunicate.

Noi iti oferim:
  • stabilitate autoturism de serviciu;
  • telefon de munca;
  • pachet salarial potrivit vremurilor pe care le traim (salariu net + tichete de masa + combustibil + bonus ptr indeplinire obiective+ bonus Holiday) timp pentru familie (lucrezi 8 h/zi de L-V / M-S).
Va rog sa transmiteti CV urile la adresa de e-mail alexandra.vasile@mercury360.ro.

Mercury360 Misiune: Mercury360 exista pentru parteneriat cu fiecare client. Doar sprijinindu-ne unul pe celalalt ajungem fiecare la succes financiar, profesional si uman. Utilizatorii serviciilor Mercury360 sunt companii mari din orice domeniu, cu nevoi/probleme complexe de marketing care stiu ce vor si cauta un partener autentic. Un astfel de partener inseamna incredere si castig reciproc, un consultant, cineva care devine o extensie a propriei competente de marketing. Printre clientii Mercury360 se numara companii multinationale de prestigiu. Pagina web: http://www.mercury360.ro e-mail: hr@mercury360.ro .

Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.