Publicat 06 Dec 2018 | Expiră 05 Ian 2019

Regional Administrator

1 post

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui Responsabil Administrativ pentru retea.

Cum ar trebui sa fie aceasta persoana ca sa fie si ea si noi multumiti de colaborare?

1. Cunostinte si experienta
·Experienta in administrare si contabilitate primara
·Cunostinte solide de MS Office.
·Engleza la nivel avansat

2. Abilitati
·Foarte bune abilitati de organizare, atentie la detalii
·Eficienta in gestionarea unui volum mare de sarcini
·Capacitate mare de a genera solutii pentru diferite probleme
·Proactivitate si persistenta in rezolvarea sarcinilor

3. Abilitati interumane
·Foarte sociabila, cu o atitudine pozitiva
·Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa

Munca in echipa este foarte importanta. Cautam un team player! :)

Descrierea jobului

Ce va face aceasta persoana?

1. Va administra partea de contabilitate primara a firmei.
2. Va administra inregistrarile de noi membri in retea - francize si agenti.
3. Va administra relatia cu RE/MAX Europe si RE/MAX International - comunicare si raportari.
4. Va administra operatiunile bancare si relatia cu banca.
5. Va administra relatia de comunicare cu intreaga retea - birouri francizate si agenti RE/MAX.
6. Va lucra cu rigurozitate intr-un sistem CRM (baza de date) de gestionare a datelor despre membri.

Ce ii oferim?
1. Un mediu de lucru modern, intr-o echipa dinamica si cooperanta.
2. Remuneratie fixa motivanta.
3. Oportunitatea unei dezvoltari personale accelerate - traininguri in domeniu.
4. Sef de treaba.
5. Va face parte dintr-o echipa europeana de profesionisti full time, conectati intre ei pt schimb de experiente.
6. Seriozitate

De cand avem nevoie? Cat mai repede!

RE/MAX este lider mondial în real-estate, fiind franciza numărul 1 la nivel global pe acest segment. Compania, înfiinţată în 1973 în Denver, are astăzi peste 120.000 de agenţi afiliaţi în 7000 de birouri aflate în cca. 100 de ţări din întreaga lume. În România, RE/MAX este prezent în 15 orașe, cu peste 30 de birouri şi 220 de agenţi, continuând să se extindă.

www.remax.ro

Regional Administrator  -  MAXIMO FRANCHISE SRL