Publicat 16 Iul 2006 | Reactualizat 09 Aug 2006 | Expiră 16 Aug 2006

Regional Account Manager Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Descrierea jobului

Descrierea postului:
•Dezvoltarea de relatii profitabile cu vendorii si clientii mari prin acoperirea in mod activ a regiunii stabilite;
•Coordonarea eficienta a relatiilor pre- si post-vanzare cu clientii noi si cei existenti ;
•Pregatirea de oferte de leasing si urmarirea tranzactiilor;
•Pre-analiza dosarelor de credit;
•Promovarea produselor si a imaginii companiei in mediul local de afaceri;
•Propunerea de initiative si programe spre dezvoltarea eficienta a operatiunilor Motoractive in regiunea asignata;
•Intocmirea de rapoarte si prezentarea acestora catre superiori (referitor la vanzari, activitatea regionala, competitie s.a.).

Cerinte:
•Experienta in vanzari min. 2 ani (experienta in domeniul auto reprezinta un avantaj);
•Studii superioare;
•Atitudine proactiva orientata spre rezultate;
•Cunostinte operare PC;
•Deplasari in teritoriu;
•Carnet auto (min. 1 an);
•Cunostinte de limba engleza;
•Rezident in orasul indicat.

Oferta (bonusuri, beneficii):
•Salariu competitiv;
•Bonus in functie de performante;
•Masina de companie;
•Mediu de lucru competitiv;
•Training;
•Telefon mobil.

Expirat
Regional Account Manager Timisoara  -  Motoractive