Publicat 04 Iul 2007 | Reactualizat 31 Aug 2007 | Expiră 02 Sep 2007

referenti vanzari, lucratori comerciali

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana cu cunostinte in domeniul comercializarii materialelor de constructii si /sau instalatiilor hidro-termo-sanitare si/sau a mobilierului , cu studii superioare pentru reprezentanti vanzari sau referenti tehnici , cu studii medii pentru lucratori comerciali in magazin.
baieti sau fete

Descrierea jobului

reprezentantii vanzari comercializeaza produsele societatii catre un portofoliu de clienti , parte existent , parte creat de el insusi. este foarte important ca potentialii candidati sa aibe experienta in comercializarea produselor necesare pentru constructia sau utilarea unei case. in caz contrar , nu are rost sa pierdem timpul cu interviuri inutile .

comercializeaza materiale de constructii , materiale de instalatii si mobilier . show-room si depozit in brasov pe soseaua cristianului 1-3 ( langa romradiatoare ) si in fagaras.

Expirat
referenti vanzari, lucratori comerciali  -  mantrax-universul casei tale