Publicat 08 Oct 2007 | Reactualizat 06 Nov 2007 | Expiră 08 Nov 2007

referent vanzari KA

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare economice
-MS-Office
-limba engleza
-experienta relevanta in domeniu
-persoana responsabila, comunicativa, flexibila
-spirit de echipa, gandire analitica, prestanta

Descrierea jobului

-corespondenta cu principalii clienti KA
-relationarea in scris si telefonic cu clientii KA
-stabilire plafoane pentru clientii noi
-urmarire derulare contracte
-verificare KAE
-activitati specifice RU (pontaje, evidenta CO pentru KAE)
-intocmire rapoarte de vanzari

Beneficii:
-desfasurarea activitatii intr-un colectiv tanar, dinamic si compatitiv
-salariu atractiv
-posibilitatea de dezvoltare profesionala si avansare

Compania noastra face parte dintr-un grup de firme , este una dintre cele mai mari in distributia produselor alimentare, avand listate peste 200 de produse.
Activitatea se desfosoara la nivel national, cu 35 puncte de lucru in tara, sediul fiind in Bucuresti.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

referent vanzari KA  -  CONFIDENTIAL