Publicat 04 Iul 2007 | Expiră 04 Aug 2007

Referent Vanzari (in cadrul Dep. Vanzari)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* absolvent studii medii / superioare, de preferinta cu profil economic
* experienta intr-un post similar de minim un an
* cunostinte operare PC - Excel, Word - nivel avansat
* persoana ordonata, atenta la detalii
* capacitate de analiza

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati sunt:

intocmeste si prelucreaza rapoartele de vanzari (zilnice, saptamanale, lunare, trimestriale, anuale) necesare departamentului
* intocmeste si prelucreaza rapoartele cu privire la stocuri
* centralizeaza rapoartele de vanzari primite lunar de la distribuitori
* centralizeaza rapoartele de activitate ale reprezentantilor de vanzari
* centralizeaza rapoartele lunare de cheltuieli ale reprezentantilor de vanzari
* centralizeaza si prelucreaza ofertele comerciale lansate de Biofarm catre clientii sai
* centralizeaza rapoartele zonale de vanzari alocate fiecarui reprezentant de vanzari in functie de obiectivele stabilite fiecaruia

Beneficii:

* oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv si profesionist
* oportunitati de dezvoltare profesionala prin participarea la traininguri

BIOFARM este unul dintre primii producatori de medicamente din Romania, avand in portofoliu peste 50 de produse, multe dintre ele cu traditie de peste 30 de ani pe piata romaneasca : Bixtonim, Triferment, Colebil, Cavit, Anghirol, Panczebil, etc.

Marirea permanenta a portofoliului, prin lansarea de produse este un punct cheie in stategia de dezvoltare a companiei, alaturi de penetrarea unor noi segmente de piata prin oferirea de pachete terapeutice complete.

Misiunea BIOFARM este de a oferi produse sigure, eficiente si accesibile pentru a creste calitatea vietii tuturor pacientilor care investesc in noi incredere si speranta.

Succesul companiei pe termen lung presupune implicarea cu devotament si entuziasm a tuturor membrilor echipei BIOFARM.

Asta asteptam si de la tine daca vrei sa ni te alaturi!

Pentru mai multe detalii referitoare la posturile disponibile puteti sa ne contactati la urmatoarea adresa de e-mail: jobs@biofarm.ro sau la telefon: 021/ 301.06.91.

Expirat
Referent Vanzari (in cadrul Dep. Vanzari)  -  S.C. Biofarm S.A.