Publicat 20 Mar 2008 | Reactualizat 18 Apr 2008 | Expiră 20 Apr 2008

Referent vanzari (f/m)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare
- Cunostinte de limba germana sau engleza (prezinta avantaj semnificativ)
- Cunostinte operare PC
- Dorinta de a invata si atitudine proactiva
- Foarte bune abilitati de comunicare si organizare
- Spirit de echipa

Descrierea jobului

- Preluarea si prelucrarea in sistem on-line a comenzilor clientilor
- Urmarirea si informarea clientilor asupra stadiului de derulare a comenzilor
- Solutionarea conditiilor speciale in colaborare cu departamentele de vanzari

Firma BOSCH este renumită la nivel mondial în domeniul tehnicii auto, al sculelor electrice, sistemelor car-multimedia, echipamentelor de încălzire, echipamentelor de securitate.

Daca esti tanar(a) absolvent(a) si doresti sa incepi o cariera in cadrul concernului nostru, trimite aplicatia ta pentru pozitia:

Expirat
Referent vanzari (f/m)  -  Robert Bosch SRL