Publicat 04 Iul 2007 | Reactualizat 02 Aug 2007 | Expiră 04 Aug 2007

REFERENT VANZARI DIRECTE

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoane serioase, dinamice, ambitioase, dornice de afirmare si castig !!!

Persoane serioase si corecte.

Experienta in vanzarea serviciilor constituie avantaj.

Descrierea jobului

Activitatea presupune:

-contactarea clientilor
-prezentarea ofertei
-incheierea contractelor
-urmarirea clientilor pe parcursul derularii contractului

Oferta (bonusuri, beneficii):

Venituri: salar fix + comision din vanzari + premii si bonusuri trimestriale

CARION Romania face parte din holdingul CARION INTERNATIONAL Ltd, cu sediul principal la Londra. S.C. CARION Romania S.A. a fost infiintata in octombrie 1996 la Cluj-Napoca.
Obiectul de activitate al firmei il constituie organizarea si administrarea grupurilor de cumparatori in scopul achizitionarii in rate a doua tipuri de bunuri: autovehicule si imobile.
Incepand din 2002, CARION este actionar majoritar al S.C. POLIGRUPO S.R.L, societate de vanzari directe-promovand produsul CARION prin intermediul consilierilor de vanzari.

Expirat
REFERENT VANZARI DIRECTE  -  SC Carion Romania SA