Publicat 02 Oct 2008 | Reactualizat 31 Oct 2008 | Expiră 02 Nov 2008

REFERENT VANZARI - CONSILIER TECHNIC

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
-Afinitate tehnică
-Minim 1 an experienta in domeniul vanzarilor
-Capacitate bună de prezentare şi deprindere în soluţionarea problemelor
-Atitudine pozitivă, entuziastă
-Gandire sistematica, structurata
-Rezistenta la stress si putere mare de munca
-Cunoştinţe de bază în operare PC
-Permis de conducere categoria B
-Maşină proprie pe perioada de proba

Descrierea jobului

Atributiuni:
-Vânzare directă, atragerea de clienţi noi
-Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii existenti
-Prezentarea produselor,intocmirea ofertei de preţ / comenzii,intocmirea si incheierea contractelor
-Realizarea strategiei de desfacere a firmei
-Urmărirea şi analiza pieţei; întocmirea rapoartelor zilnice,săptămânale şi lunare
-În timpul muncii cooperare continuă cu superiorul direct
-Reprezentarea firmei pe teritoriul dat in cazul intalnirilor de afaceri
-Participarea la treiningurile organizate de firma

Oferim:
-Salar de baza fix + comision 1+ comision 2
-Treninguri si sustinere profesionale continue
-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes
-Echipa tanara, profesionista
-Telefon mobil
-Dupa 3 luni masina de servici

Suntem Companie cu suport si experienta internationala, activand in domeniu industrial si al intretinerii industriale.
Momentan cautam colaboratori in scopul largirii echipei cu o dezvoltare dinamica continua, pentru Cluj, Brasov.

Asteptam aplicatiile voastre si va multumim anticipat pentru interesul acordat!

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

REFERENT VANZARI - CONSILIER TECHNIC  -  CONFIDENTIAL